Central African Republic

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Central African Republic

Pārdod īpašumu Centrālāfrikas Republikā

Centrālāfrikas Republika ir Centrālāfrikas valsts. Tās kapitāls ir Bangui. Centrālāfrikas Republika robežojas ar ziemeļiem ar Čadu, Sudānu un Dienvidsudānu, uz dienvidiem ar Kongo Demokrātisko Republiku un Kongo Republiku un uz rietumiem ar Kamerūnu; tā ir slēgta valsts.

Centrālāfrikas Republikai ir raksturīga nopietna ekonomiskā nestabilitāte, ko izraisa politiskā nestabilitāte un humanitārā krīze. Lielākā daļa Centrālāfrikas Republikas iedzīvotāju ir pārvietoti vai meklē patvērumu kaimiņvalstīs.

Centrālajā Republikā pārdodamie īpašumi vietējiem iedzīvotājiem nav pieejami, jo zemu ienākumu iemesls ir visticamāk meklēt īrētus dzīvokļus, nekā to iegādāties.

Ekonomisko un politisko problēmu cēlonis, kā arī problēmu problēma, finanšu iestādes un jo īpaši bankas ir nolēmušas stabilizēties valsts galvaspilsētā Bangī. Tāpēc ir ļoti grūti atrast īpašumu pārdošanai Centrālāfrikas Republikā.

Bimbo ir otrā lielākā pilsēta Centrālāfrikas Republikā un atrodas valsts dienvidrietumos. Bimbo ir labs pilsētas dzīves piemērs un tā pārpildītie tirgi ir tūristu piesaiste. Bimbo iedzīvotāju skaits pēdējos desmit gados ir dubultojies, un klimats ir skaļš un haotisks. Šeit ir vieglāk atrast īpašumu pārdošanai.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 27865

PARDOŠANA Cits (Zemes gabals), Central African Republic, Bangui, Bangui, tallet al asafir

1,352,577.32EUR
PARDOŠANA
Cits (Zemes gabals)

3280 m²
3280sqm amazing zeme pārdošanai ajaltoun-24km 1 "no šosejas 3" no ajaltoun centra 30/75 zonējums piemērots: 1-būvēt 3 dzīvojamo projektu katrs 3...
Cod. 27301

PARDOŠANA 3 guļamistabas, Central African Republic, Bangui, Bangui, bangui center

Reserved negotiation
PARDOŠANA
3 guļamistabas

85 m²
Lielisks dzīvoklis pārdošanai
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB